Muuga PM OÜ

 

Juhtkond

Rein Pärs Margo Klaasmägi
juhatuse liige juhatuse liige
Telefon: +372 5101 480 Telefon: +372 5052 494
e-post: rein@muugapm.ee e-post: margo@artiston.ee
   
Raul Vahter Tõnis Hiielaid
juhatuse esimees tootmisjuht
Telefon: +372 5056 076 Telefon: +372 5033 368
e-post: raul@artiston.ee e-post: tonis@artiston.ee

 

Meeskond

Jaak Flink Siim Siiman Hando Leichter
taimekasvatusjuht loomakasvatusjuht tehnikaspetsialist
Telefon: +372 5657 1233 Telefon: +372 5140 619 Telefon: +372 5242 746
 e-post:jaak@artiston.ee  e-post:siim@artiston.ee  e-post:hando@artiston.ee
     
Triin Mägi   Evi Talur
agronoom   raamatupidaja
Telefon: +372 3255 815   Telefon: +372 3294 400
e-post:triin@artiston.ee   e-post:evi@artiston.ee

 

Muuga PM OÜ

reg. nr. 10160744

KMKR nr. EE100458125

Juriidiline aadress: Valeliku tee 1, Muuga küla 46502, Vinni vald, Lääne-Virumaa

Tegutsemise aadress: Töökoja tee 4, Laekvere alevik 46501, Vinni vald, Lääne-Virumaa

 

Swedbank EE642200221038424770

SEB Pank EE031010502002444000

 

Telefon:

Muuga üldtelefon +372 3294 400

Juhatuse liige +372 5052 494

e-post: muuga@muugapm.ee