Print Sitemap

Laekvere PM OÜ

logo

 

 

 

 

Juhtkond

Tõnis Hiielaid Margo Klaasmägi
juhatuse liige / tootmisjuht juhatuse liige
Telefon: +372 5033 368 Telefon: +372 5052 494
e-post: tonis@artiston.ee e-post: margo@artiston.ee

Meeskond

Jaak Flink Siim Siiman Hando Leichter
taimekasvatusjuht       loomakasvatusjuht tehnikaspetsialist
Telefon: +372 5657 1233 Telefon: +372 5140 619 Telefon: +372 5242 746
e-post:jaak@artiston.ee e-post:siim@artiston.ee e-post:hando@artiston.ee
     
Triin Mägi Eha Liivak Merilin Kaja
agronoom haldusjuht raamatupidaja
Telefon: +372 3255 815 Telefon: +372 3220 892 Telefon: +372 3220 892
e-post:triin@artiston.ee e-post:eha@artiston.ee e-post:merilin@artiston.ee

 

OÜ Laekvere PM

reg. nr. 10127865

KMKR nr. EE100461688

 

Juhtkonna ja meeskonna kontakid

Aadress: Töökoja tee 4, Laekvere alevik 46501, Vinni vald, Lääne-Virumaa

Swedbank EE852200221004112582

SEB Pank EE261010502002414001

 

Laekvere üldtelefon +372 3220 892

Fax: +372 3255 814

Juhatuse liige +372 5033 368

 e-post: laekvere@laekverepm.ee